O nas

Cześć i czołem! Jesteśmy MilkyWeb i w sieci robiliśmy już dosłownie wszystko. Projektowaliśmy strony, prowadziliśmy blogi (lifestylowe jak i specjalistyczne), obsługiwaliśmy sklepy internetowe, tworzyliśmy materiały na YouTube, nagrywaliśmy podcasty, optymalizowaliśmy i pozycjonowaliśmy duże oraz małe serwisy, pisaliśmy teksty na zlecenie (bez zlecenia zresztą też), wdrażaliśmy aplikacje analityczne, kierowaliśmy kanałami w mediach społecznościowych, a nawet zajmowaliśmy się trochę programowaniem i edycją grafiki. W końcu postanowiliśmy usystematyzować naszą aktywność i zarejestrować działalność gospodarczą.

Dlaczego wybierzesz MilkyWeb?
Pomożemy we wszystkim

Jeśli chcesz zawojować sieć, a nie masz zbyt dużej wiedzy o jej funkcjonowaniu, to potrzebujesz czegoś więcej niż tylko wdrożenia strony internetowej. Współpracując z nami możesz liczyć nie tylko na wykonanie usługi, ale również skorzystać z naszej szerokiej wiedzy. Poza tym, prawdopodobnie nie będziesz zmuszony do korzystania z usług 10 firm – jeśli będzie trzeba, zajmiemy się wszystkim. Uniwersalność to nasza siła.

Jesteśmy do dyspozycji

Wybierając usługi wielkiej korporacji musisz liczyć się z tym, że będziesz tylko jednym z setek niezbyt znaczących klientów. My działamy na mniejszą skalę, ale chcemy również aby każda współpraca była wyjątkowa i możliwie długotrwała. Dzwoniąc do nas nie musisz przebijać się przez tabuny sekretarek i czekać tydzień na odpowiedź. Możemy rozmawiać bezpośrednio i choćby zaraz.

Nie stracisz u nas majątku

Duża firma oznacza wielu prezesów, dyrektorów i specjalistów, a to równa się wysokim kosztom. My działamy zbijamy koszty i nie odkrywamy koła na nowo, dzięki czemu możemy zaoferować Ci usługę w przystępnej cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu.

Lubimy to co robimy

Na działalności w sieci zjedliśmy zęby. Robiliśmy w internecie wiele i jesteśmy pewni, że długo nam się to nie znudzi. Wciąż się doskonalimy, jesteśmy na bieżąco z nowinkami i staramy się wprowadzać je w życie. Rutynie mówimy stanowcze nie i możesz być pewny, że współpracując z nami otrzymasz usługę solidną i nowoczesną.

No comments to read