Oferta: Copywriting
Czym jest copywriting?

Strona internetowa to przede wszystkim jej zawartość. Możesz posiadać gustowną i dopracowaną witrynę, ale bez dużej ilości dobrze zredagowanego tekstu, pozostanie ona wydmuszką. Nie chodzi tylko o oddziaływanie na potencjalnego klienta – contet staje się również coraz istotniejszy z punktu widzenia wyszukiwarek. Roboty Google’a niewiarygodnie sprawnie rozpoznają unikatowe i wartościowe treści, windując je w swoich rankingach.

Copywriter to osoba, która wykona tę pracę za Ciebie. Przygotuje artykuł, nie tylko poprawny pod względem językowym, ale również wartościowy dla wyszukiwarki.

Pisanie na zamówienie

Co możemy napisać?
Artykuł
Najszersza kategoria tekstów, obejmująca dłuższe, bardziej złożone artykuły poświęcone konkretnemu zagadnieniu. Obejmuje zarówno szczegółowe opisy, wpisy blogowe, poradniki jak i artykuły o charakterystyce dziennikarskiej. Dzięki ogromnemu doświadczeniu (niemal) żadna tematyka nam nie straszna!
Tekst zapleczowy
Mówiąc brutalnie: od czasu do czasu musimy iść nie w jakość, lecz w ilość. Kategoria ta obejmuje tańsze, choć niekoniecznie porywające artykuły. Ich celem jest szybkie zapełnienie strony dużą liczbą tekstów z odpowiednim natężeniem fraz kluczowych.
Opis produktu
Jeśli posiadasz sklep internetowy lub oferujesz jakikolwiek towar czy usługi – musisz je opatrzyć unikatowymi opisami. Nie tylko ze względu na potencjalnych klientów, ale również w związku z wpływem treści na pozycję w wyszukiwarkach.
Inne
Na dobrą sprawę nie przewidujemy żadnych ograniczeń jeśli chodzi o copywriting. Jeżeli potrzebujesz jakiegokolwiek tekstu – skontaktuj się z nami. Wspólnie ustalimy co możemy dla Ciebie zrobić!
Jesteś zainteresowany tekstami?
the comments are closed