Oferta: Strona dla większej firmy
Czy moja działalność wymaga strony internetowej?

Oczywiście. Sam wiesz to najlepiej, bo w innym wypadku prawdopodobnie byś tu nie trafił. Jeśli nie pozwalasz potencjalnym klientom odnaleźć swojej oferty w sieci, na własne życzenie drastycznie ograniczasz swoje możliwości i rezygnujesz ze sporej części rynku zbytu. Każdego dnia całe mnóstwo osób prosi na forach i kanałach społecznościowych o polecenie dobrego dentysty, fryzjera, szewca, krawca czy prawnika w swojej okolicy. Jeśli będziesz posiadał własny serwis, jest spora szansa, że ktoś taki trafi właśnie do Ciebie, zamiast do konkurencji.

Nie ma znaczenia czym się zajmujesz: czy sprzedajesz gotowe produkty, przetwarzasz surowiec czy może świadczysz usługi. Droga prowadząca do zdobycia klienta w każdym przypadku wygląda podobnie i ma swój początek w sieci, głównie w wyszukiwarce Google. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i masz ambicję stać się średnim lub dużym przedsiębiorcą – posiadanie strony internetowej z prawdziwego zdarzenia to prawdziwy mus. Kwestią pozostaje jedynie, jakiego typu witryny potrzebujesz?

Jakiej strony potrzebuję?

Nie będziemy ukrywać, że każdy potrzebuje rozbudowanego serwisu, złożonego z wielu kategorii zawierających dziesiątki podstron. Jeżeli działasz na niewielką skalę, bardzo możliwe, że zadowoli Cię niewielka witryna pełniąca rolę wirtualnej wizytówki. Zawierałaby ona tylko podstawowe informacje, pozwalające internaucie na uzyskanie kontaktu i wiedzy o istnieniu Twojej firmy. W takim wypadku powinieneś zajrzeć do naszej drugiej oferty.

Ta propozycja dotyczy większych witryn, posiadających ponad pięć podstron i przystosowaną do bardziej wzmożonego ruchu oraz przechowywania sporej ilości informacji. Sugerujemy abyś w swoim serwisie zawarł takie elementy jak:

– informacje dot. firmy, może również jej historię (O nas);
– dane kontaktowe, zwłaszcza numery telefonów oraz adres e-mail;
– podstrony dla wszystkich lub chociażby najważniejszych produktów;
– galerię przedstawiającą siedzibę, proces produkcji czy cokolwiek innego;
– firmowy blog pozwalający Ci na regularne umieszczanie tekstów branżowych;
– cennik zawierający choćby niektóre lub przybliżone ceny oferowanych usług.

To rzecz jasna tylko przykład, a do każdego klienta i tematu podejdziemy w sposób indywidualny. Oferta ta będzie szczególnie wartościowa dla osób prowadzących działalność specyficzną lub na dużą skalę. O ile każdy wie czego spodziewać się np. u stomatologa (więc potrzebuje jedynie danych kontaktowych), o tyle rzemieślnik tworzący rękodzieła lub sprzedawca ziół leczniczych, może pragnąć szerzej zaprezentować swoje usługi sieciowej społeczności.

Czy strona mi się spodoba?

System WordPress, z którego skorzystamy, posiada niemal nieograniczone możliwości w sferze dostosowywania wyglądu do gustu użytkownika. Jeśli postanowisz skorzystać z naszych usług, postaramy się znaleźć taki szablon i tak go zedytować, aby odpowiednio współgrał z charakterem Twojej działalności. Ustalimy kolorystykę, wybór fontów oraz układ strony, a w miarę technicznych możliwości spełnimy również Twoje indywidualne życzenia.

Pamiętaj ponadto, że niczym nie ryzykujesz. Po skończeniu prac nad projektem, zostanie Ci on przedstawiony i jeżeli z jakiegoś powodu kompletnie by Ci nie odpowiadał – nie musisz go przyjmować. Wybór należy do Ciebie.

Co dalej?

Klienci mają różne potrzeby i wychodząc im na przeciw, przewidujemy dwojaką formułę współpracy. Preferowana przez nas opcja abonamentowa, dotyczy długotrwałej współpracy, w ramach której nie tylko projektujemy dla Ciebie stronę, ale również odpowiadamy za jej działanie. W opcji drugiej tworzymy dla Ciebie stronę na Twoim własnym serwerze (w razie potrzeby pomożemy z wyborem hostingu) i po zakończeniu prac zostawiając ją wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Wariant wdrożeniowy

Opcja ta zakłada wykonanie strony i zostawienie Cię z nią „sam na sam”. Zostanie zainstalowana na Twoim prywatnym serwerze (lub innym wskazanym przez Ciebie) i tylko od Ciebie będzie zależeć jak nią pokierujesz. Wypłyniesz na szerokie wody internetu, zyskując pełną samodzielność.

W wariancie tym przewiduje się jednorazową opłatę za wykonanie całego dzieła.

Wariant abonamentowy

Możesz też wybrać wariant drugi, czyli dalszą współpracę z MilkyWeb. Uiszczając niewielki comiesięczny abonament, możesz nadal liczyć na nasze wsparcie, a Twoja strona pozostanie pod na naszych serwerach, pod naszą opieką. Nie będziesz się martwić o hosting ani inne szczegóły techniczne, w spokoju oddając się tworzeniu treści. Jeśli będziesz potrzebował rady, drobnej zmiany w wyglądzie lub działaniu strony, będziemy do Twojej dyspozycji.

Co najlepsze, płacąc tę opcję, nie zapłacisz ani złotówki za samo postawienie strony! Jedyny koszt jaki poniesiesz, to comiesięczny abonament.

Jesteś zainteresowany?
Ile to wszystko kosztuje?

Usługa kompleksowa dla małych firm, zawierającą wszystkie wymienione wyżej elementy – postawienie i skonfigurowanie strony, załatwienie kwestii technicznych, podstawową optymalizację, a także opcjonalne wdrożenie systemów analitycznych oraz założenie kont social media – kosztuje w wariancie wdrożeniowym, standardowo 900 zł (wliczając vat). Cena ta może ulec wahaniom zależnie od tego czy klient zażyczy sobie dodatkowe usługi.

Klienci, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę z MilkyWeb i wybiorą wariant abonamentowy płacą 0 zł, jednak przez co najmniej 12 miesięcy zobowiązuję się uiszczać abonament w wysokości 90 zł (wliczając vat). Pamiętaj jednak, że decydując się na tę opcję, nie musisz się martwić technicznymi aspektami działania strony oraz samodzielnie opłacać serwera. Wybierz mądrze!

Promocja dla małych miejscowości!

Naszej firma bardzo chętnie podejmuje współpracę z podmiotami pochodzącymi z niewielkich miejscowości, pomagając im odnaleźć się w sieci. Zgodnie z tą ideą, przedsiębiorcy ze wsi oraz miasteczek poniżej 50 tys. mieszkańców mogą liczyć na specjalny rabat i abonament w wysokości 80 zł miesięcznie!

the comments are closed