Oferta: Usługa kompleksowa
Dlaczego jesteśmy Ci potrzebni?

Naszą standardową i najszerszą ofertą jest usługa kompleksowa. Stanowi ona swoisty full service, przeznaczony dla klientów, którzy dotąd nie działali w sieci i nie są pewni od czego zacząć.

Nie ukrywajmy: obecne realia sprawiają, że każdy influencer, każda firma i każda placówka muszą zaznaczyć swoją obecność w internecie. Widoczność w świecie wirtualnym przekłada się bezpośrednio na skuteczność naszej działalności w rzeczywistości. Chcąc iść do kina, zwiedzić muzeum, znaleźć szkołę czy dokonać zakupu, w pierwszej kolejności wpisujemy odpowiednią frazę w wyszukiwarce Google; w drugiej – przeglądamy facebooka. Spełnienie choćby podstawowych oczekiwań współczesnego internauty to nie tylko klucz do sukcesu. To warunek przetrwania.

Po co Ci usługi sieciowe?

Jednakże nie każdy ma czas, chęci i przede wszystkim wiedzę, konieczną do skutecznego działania w internecie. W tym miejscu wkraczamy my. Bez względu na to czy prowadzisz działalność gospodarczą, jesteś dyrektorem placówki edukacyjnej, czy może pragniesz dzielić się swoim hobby na blogu – dzięki nam szybko i sprawnie postawisz pierwsze kroki w sieci. Wybierając usługę kompleksową nie musisz się martwić niemal o nic. Nie tylko założymy dla Ciebie stronę, ale również pomożemy z wyborem hostingu, rejestracją domeny, wdrożeniem systemów analitycznych, a nawet założymy przydatne konta social-media. Mówiąc krótko: przygotujemy mocny grunt pod Twoją aktywność w sieci.

Co dla Ciebie zrobimy?
WordPress developing
To obecnie najczęściej wykorzystywany i najbardziej uniwersalny system budowy stron internetowych. Jednak co najważniejsze, WordPress jest również intuicyjny, dzięki czemu bez problemu będziesz w stanie go samodzielnie obsługiwać.

Nie tylko zainstalujemy WordPress na serwerze, ale również skonfigurujemy przydatne wtyczki i w razie potrzeby poinstruujemy Cię co do jego podstawowych funkcji.

Serwer i domena
Jeśli stawiasz pierwsze kroki w internecie prawdopodobnie nie miałeś jeszcze okazji zajmować się techniczno-administracyjnymi detalami istnienia witryny. Co prawda, istnieją platformy umożliwiające szybkie, łatwe i przyjemne założenie bloga za pomocą paru kliknięć myszy – ale sprawdza się to tylko w przypadku amatorskiej i bardzo ograniczonej działalności.

Weźmiemy na siebie ciężar zarejestrowania wybranej przez Ciebie domeny, podłączymy ją pod stronę, a także pomożemy w wyborze właściwego hostingu.

Wygląd strony
Jedną rzeczą jest samo postawienie strony, a inną sprawienie aby wyglądała ona schludnie i przejrzyście. W sieci można znaleźć całe mnóstwo theme'ów, zarówno darmowych jak i płatnych – jednakże sama instalacja to dopiero początek pracy. Niemal każdy szablon wymaga odpowiedniej konfiguracji oraz wielu przeróbek, tak aby odpowiadał indywidualnym potrzebom danego serwisu.

Wspólnie z Tobą znajdziemy elegancki szablon, zainstalujemy, a następnie skroimy pod Twoją stronę internetową. Zmienimy kolory, usuniemy zbędne elementy, sformatujemy fonty i nie tylko!

Doradztwo
Wiedza techniczna jest bardzo ważna, ale ona sama może nie wystarczyć do błyśnięcia w sieci. Jeśli będziesz odczuwał potrzebę przedyskutowania swojej strategii i pomysłów dotyczących rozwoju działalności w internecie – jesteśmy dla Ciebie!
Dla kogo ta usługa?

Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do małych przedsiębiorców, ale również placówek publicznych i osób prywatnych. Bez względu na to czy prowadzisz gabinet dentystyczny, kancelarię prawną, zakład fryzjerski, czy jesteś kierownikiem przedszkola, muzeum, lokalnego klubu piłkarskiego, czy może po prostu chcesz rozpocząć przygodę z blogowaniem – z chęcią Ci pomożemy.

Co dalej?

Wariant wdrożeniowy

Kiedy strona wraz z całym zapleczem będzie gotowa, masz do wyboru dwie opcje.

W pierwszej, odbierasz gotową witrynę wraz z kompletem danych dostępowych i wypływasz na szerokie wody internetu, zyskując pełną samodzielność.

Wariant utrzymaniowy

Możesz też wybrać wariant drugi, czyli dalszą współpracę z MilkyWeb. Uiszczając niewielki comiesięczny abonament, możesz nadal liczyć na nasze wsparcie, a Twoja strona pozostanie pod naszą opieką. Nie będziesz się martwić o serwer ani inne szczegóły techniczne, w spokoju oddając się tworzeniu treści. Jeśli będziesz potrzebował rady, drobnej zmiany w wyglądzie lub działaniu strony, będziemy do Twojej dyspozycji.

Wybór należy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany?
Ile to wszystko kosztuje?

Usługa kompleksowa, zawierającą wszystkie wymienione wyżej elementy – postawienie i skonfigurowanie strony, załatwienie kwestii technicznych, podstawową optymalizację, wdrożenie systemów analitycznych oraz założenie kont social media – kosztuje standardowo 1800 zł (wliczając vat). Cena ta może ulec wahaniom zależnie od tego czy klient zażyczy sobie dodatkowe usługi czy też odstąpi, od któregoś z wyżej wymienionych elementów.

Klienci, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę z MilkyWeb mogą liczyć na upust do 1400 zł, przy comiesięcznym abonamencie w wysokości 150 zł. Pamiętaj jednak, że decydując się na tę opcję, nie musisz się martwić technicznymi aspektami działania strony oraz samodzielnie opłacać serwera. Wybierz mądrze!

the comments are closed